Bu www.vslcollection.com web sitesinin ("Site") tüm hakları VSL Collection'a aittir. Sitenin Kullanıcılar ve Üyeler tarafından kullanımı aşağıdaki hüküm ve koşullara tabidir. Lütfen Siteyi kullanmadan önce aşağıdaki Site Kullanım Koşullarını ("Kullanım Koşulları") dikkatlice okuyunuz. . Bu siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz.

 

 

Genel Hükümler

 

VSL Collection, sitede sunulan ürünleri, fiyatları, hizmetleri, kullanım koşullarını ve diğer bilgileri önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme ve yeniden düzenleme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayınlanır yayınlanmaz yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ile birlikte bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.Sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sürekli kontrol eder. Ancak bu bilgilerin her zaman güncel olmayabileceği üyeler ve kullanıcılar tarafından gözetilmelidir. VSL Collection, sitedeki bilgilerdeki herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya eksiklikten sorumlu tutulamaz.

 

 

Hizmet kapsamı

 

VSL Toplama Sitesi tarafından sağlanacak hizmet; Www.vslcollection.com sitesinde satışa sunulan ürünler; Üye tarafından ücreti ödendikten sonra VSL Tahsilat stokunun uygun olması durumunda, kargo firmasının müşteriye taahhüt ettiği süre içerisinde malın ayıp ve hasarsız olarak teslim edilmesi Bu beyan bir taahhüt olarak değerlendirilemez.

 

 

Fikri Mülkiyet Hakları

 

Sitedeki unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları VSL Koleksiyonuna aittir ve ulusal ve uluslararası hukuk tarafından korunmaktadır. Siteyi ziyaret etmek veya bu Sitedeki hizmetleri kullanmak söz konusu fikri mülkiyet haklarına herhangi bir hak vermez. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve / veya aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

 

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

 

Site'nin kullanımı, Site'de sağlanan ve sağlanan veri ve bilgilerin kullanımı, bu veri ve bilgilere dayalı davranış veya her türlü bilgisayar virüsü, truva atı ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar, Site'nin kullanımı. VSL Collection'ın herhangi bir nedenle diğer üçüncü şahısların uğrayabileceği doğrudan veya dolaylı zarar, kayıp, zarar ve / veya kayıplardan hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu yoktur. Kullanıcılar, yukarıda belirtilen zararlardan dolayı VSL Koleksiyonundan herhangi bir talep veya talepte bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

 

VSL Collection, kullanıcıların ve / veya diğer üçüncü şahısların sürekli ve hatasız çalışacağına dair herhangi bir taahhüt veya garanti vermez.

      VSL Collection, Site'de sunulan ve yayınlanan bilgi ve verilerin içeriği, doğruluğu, yeterliliği ve eksiksizliği konusunda kullanıcılara veya üçüncü kişilere karşı herhangi bir taahhüt veya garanti vermez. VSL Collection, siteye bağlantısı verilen diğer sitelerin kullanımından ve sitelerde sunulan hizmet ve faaliyetlerden sorumlu tutulamaz.

 

Kullanıcılar, Siteyi kullanırken, erişirken veya erişirken VSL Koleksiyonu ve üçüncü şahısların yasal haklarını dikkate almak ve bu hakları ihlal etmemekle yükümlüdür. Kullanıcılar, herhangi bir üçüncü şahsın yasal haklarının ihlalinden doğacak zararlardan tamamen kendilerinin sorumlu olduğunu ve bu zararlardan VSL Collection'ın sorumlu tutulamayacağını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

 

 

Mücbir Sebep

 

VSL Collection, yasal olarak mücbir sebep olarak kabul edilen bu "WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI" nın geç veya ifa edilmemesinden sorumlu değildir. Bu ve benzeri durumlar gecikme veya ifa etmeme olarak kabul edilmeyecek veya VSL Koleksiyonu veya VSL Koleksiyonu için temerrüt, herhangi bir tazminat için sorumlu olmayacaktır.

 

Uygulanacak Hukuk ve Yetki

 

İşbu "WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ" nden doğan ihtilaflar Türk Hukukuna tabidir ve İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenliği

 

Müşterilerimizin üyelik, ürün / hizmet alımları ve bilgi güncellemeleri için girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ilişkin gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilir ve bu bilgiler sadece müşteri tarafından değiştirilebilir. Bu bilgilere başkasının ulaşması veya değiştirmesi mümkün değildir.

 

 

Ayrıca üyelikleri ve / veya satın alımları sırasında verdikleri iletişim bilgileri ve diğer bilgiler, sitemize üyelik işlemlerinizi yapmak ve güncellemek, VSL Koleksiyonu ile iş ortakları ve tedarikçiler tarafından çeşitli ürün / hizmet sağlama / satma, ürün toplama / hizmet bedeli - Masraflı ve çeşitli tanıtım-reklamcılık, VSL Koleksiyonu tarafından gerekli görülen her yerde ve her yerde, promosyon, iletişim, satış-pazarlama uygulamaları için süresiz olarak kaydedilebilir, depolanabilir, işlenebilir, paylaşılabilir ve kullanılabilir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu tür bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilir.

 

 

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

Sitemize girilen bilgi ve işlemlerin güvenliği için VSL Toplama ve / veya ilgili kart kuruluşları tarafından sistemdeki ve internet altyapısındaki bilgi ve işlemin niteliğine göre gerekli önlemler alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları, bizden bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları tarafından online olarak yapılmaktadır.

 

 

Sitemizde alışveriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisi ile sağlanmaktadır. SSL (Güvenli Yuva Katmanı) hala dünyada en yaygın kullanılan şifreleme teknolojisidir.

 

 

 

E-posta Güvenliği

 

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görüntülenebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

 

 

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Uygulamaları

 

Sitemizdeki diğer sitelere bağlantı verebilir. Şirketimiz, bu bağlantılar aracılığıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamalarından ve içeriğinden sorumlu değildir. Şirketimizin web sitesinde yayınlanan reklamlar, reklamcı iş ortaklarımız aracılığıyla kullanıcılarımıza dağıtılır. Bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri sadece sitemizin kullanımına yöneliktir ve üçüncü şahıs web sitelerini kapsamaz.

 

Fikri mülkiyet hakkı

 

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ve bunların düzenlenmesi ve kısmen / tamamen kullanımına ilişkin tüm fikri ve sınai haklar ve mülkiyet hakları (şirketimiz ile yapılan sözleşmeye göre üçüncü kişilere ait olanlar hariç) VSL Collection'a aittir.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için contact@vslcollection.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Ürünlerinizin size teslim edildiği tarihten itibaren 30 gün içinde değişimi kabul etmekten mutluluk duyarız. Uluslararası müşteriler kendi nakliye masraflarından sorumlu olacaktır. Size ücreti önceden ödenmiş bir nakliye etiketi veremiyoruz). Ürünü aldıktan sonra size bir mağaza kredisi göndereceğiz.

Ürün Gönderim Politikası

Siparişleriniz depomuzda hazırlanarak en geç 48 saat içinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilecektir. Kargo firmasına teslim edilen siparişleriniz İstanbul içi veya dışı teslimat sürelerine bağlı olarak 72 saat içinde üyelik bilgilerinizde gösterdiğiniz adrese teslim edilir. 72 saatlik teslim süresi, kargoya teslim süresinden itibaren başlayacaktır. Saat 17.00’den sonra veya haftasonu onaylanan siparişleriniz bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır. Ürünlerin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@vslcollection.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.